Boxerky s vnitřní kapsou FRIGO SPORT černé

755 Kč s DPH


FR-SPORT-BLACK

týden

FRIGO

VELIKOSTI K DISPOZICI

Spodní prádlo pro muže, kteří se necítí pohodlně při dlouhém sezení na obchodních jednání, při jízdě autem, při různých sportech apod. Ve všech těchto situacích muži čelí nepříjemnému tření kůže v oblasti třísel, nedostatku ventilace a regulace teploty. Spodní prádlo značky FRIGO obsahuje speciální kapsu umístěnou na vnitřní straně.  Do této kapsy muž vloží své genitálie a ty jsou díky tomuto všitému patentu po celou dobu nošení lehce odtaženy a odděleny od těla, jsou pohodlně zafixovány na jednom stabilním místě a kůže se o sebe neotírá. Tímto jednoduchým patentem je zcela eliminováno nepohodlí a hygienické problémy.

Poté co bylo Frigo s velkým úspěchem otestováno sportovci všech možných zaměření (dálkoví chodci, horolezci, fotbalisté, hokejisté, lyžaři, snowboardisté či běžní turisté), dostalo se mu i nového designu od předních světových návrhářů a krejčí. Frigo tak přináší nejen zdraví a pohodlí, ale i luxus a styl.

Stylová pružná šňůrka, obepínající prostorný a pohodlný váček ve vnitřku trenek, dokáže změnit Váš pohled na pohodlí spodního prádla. Sami také záhy zjistíte, že oblékání prádla Frigo je jednoduché, a oceníte pohodlí, které Vám přináší. 

1. Uvolněte šňůrku na kapsičce a zvětšete otvor.

2. Umístěte vaše genitálie do kapsičky. Pružnou šňůrku ponechte volnou.

3. Pohodlně se postavte a jemně utáhněte šňůrku tak, abyste necítili žádný tlak. „Zamkněte“, neboli zaaretujte, ji jednoduchým uzávěrem.

4. Posaďte se. Pokud cítíte tlak šňůrky, uvolněte ji tak, aby tlak ustal. Poté kapsičku opět „uzamkněte".

 Pozn. Někteří muži se cítí pohodlněji se šňůrkou „neuzamčenou".

Ukázkové video naleznete zde .

Boxerky SPORT jsou určeny pro všechny druhy sportu, drží tvar a chladí.

Materiál: 85% polyamid & 15% elastan.

 

VELIKOST

S

M

L

XL

XXL

V CM

60 - 70

71 - 83

84 - 95

96 - 105

106 - 125


Barva černá
15.06.2017
Ověřený zákazník (Recenze Heureka)

Nejlepsi panske pradlo - manzel nenosi nic jineho a nemuze si vynachvalit.


Napište vlastní komentář