Plavkové podprsenky a jak se v nich vyznat

Autor: Admin Téma: Plavky Publikováno: 25. 07. 2016

Toužíte si letos koupit neodolatelné dvoudílné plavky? Ale jak se vyznat v takové spleti různých střihů podprsenek?

16630-Tabitha-stayup-padded-RGB-1600x1600

Každý typ podprsenky (i té plavkové) je šit s určitým záměrem. Abyste se ve svých plavkách cítila pohodlně a sexy, nestačí, aby se Vám líbil vzor, ale především střih Vám musí dokonale sednout. Investujte do sebe čas a najděte si chvíli, abyste objevila ten ideální typ pro Vaši postavu.

S jakými střihy plavek se nejčastěji potkáváme?

balconetteBalconette

Nevyztužená dvouvrstvá podprsenka s kosticí, jejímž prvořadým účelem je pozvednutí prsou a vytvoření neodolatelného dekoltu. Hladké švy ve tvaru I krásně tvarují prsa a zároveň jim poskytují optimální podporu.

BandeauBandeau

Bandážový střih. Populární střih podprsenek především při výběru plavek. Můžete si vybrat z typů s výztuží i z nevyztužených, s ramínky, vázáním kolem krku či úplně bez nich. Podprsenka se typicky zavazuje na zádech.

FullCupFull Cup

Podprsenka vytvořena pro podporu plnějšího poprsí. Výborně padnoucí střih s kosticemi podprsenky zajistí velkému poprsí nezbytný komfort a zároveň perfektní oporu. Součástí jsou široká nastavitelná ramínka pro ještě větší pohodlí při nošení.

PaddedPadded

Podprsenka s výztuží a kosticí, která se postará o perfektní plnější dekolt a krásně tvarované prsa. Přirozený vzhled zajišťují švy ve tvaru I, které se perfektně přizpůsobí tvaru poprsí. Samozřejmostí jsou nastavitelná ramínka. Samozřejmostí jsou nastavitelná ramínka.

Plunge Plunge

Podprsenka, jejímž účelem je pozvednout prsa tak, aby vypadaly plnější a větší. Váš dekolt udělá nepřehlédnutelným především díky hladkým švům ve tvaru T a vycpávkám ve spodní straně košíčků, které jsou většinou vyjímatelné. S vytvarovanou kosticí.

PushUpPush-Up

Nejoblíbenější typ podprsenek obzvláště u mladé generace. Jejím účelem je pozvednout prsa tak, aby vypadala plnější a větší. Váš dekolt udělá nepřehlédnutelným především díky hladkým švům ve tvaru T a vycpávkám ve spodní straně košíčků, které dokážou opticky zvětšit prsa častokrát i o dvě velikosti. S vytvarovanou kosticí.

TriangleTriangle

Nejrozšířenější typ plavkových podprsenek, který si získal obrovskou oblibu mezi mladými ženami. Klasická bikiny podprsenka s trojúhelníkovými košíčky typicky bez výztuže anebo jen s velmi jemným vyztužením košíčků. Ideální především pro majitelky menšího poprsí. Vázání většinou pomocí šňůrek kolem krku a na zádech.

 

V řadě eshopů si můžete plavkové podprsenky koupit i zvlášť, pro případ, že by vám kombinace dvojdílných plavek nepadla přesně do noty.

Našla jste už tu svoji dokonalou plavkovou podprsenku? Jestli máte chuť, podělte se v komentářích.