Ve spolupráci s Českou poštou vám přinášíme AKČNÍ cenu dopravy. Až do 30.9.2022 tak můžete získat dopravu za zvýhodněnou cenu, navíc při objednávce zboží nad 999 Kč máte prostřednictvím Balíkovny dopravu zcela ZDARMA.
Zavolejte nám (Po-Pá 9-14)
Nejčastější chyby při výběru podprsenky

Nejčastější chyby při výběru podprsenky

Admin 15. 03. 2022 Jak vybrat správně?

Při výběru podprsenky si dejte záležet - pokud nosíte nesprávnou velikost obvodu anebo košíčků, v podstatě Vám může Vaše podprsenka ještě uškodit. O Váš krásný a především zdravý dekolt se postará jedině perfektně padnoucí podprsenka. 

Jaké jsou největší nešvary při výběru a nošení podprsenek se dozvíte, pokud budete číst dál.

PŘÍLIŠ VELKÝ OBVOD

Nejčastější chybou v našich končinách je příliš velký obvod podprsenky. Pamatujme si proto správné zásady měření obvodu! Podprsenka s příliš velkým obvodem Vám bez problému dokáže opticky přidat až několik kilogramů.

Při správně zvolené velikosti je váha prsou nesena a podpírána obvodem podprsenky. Pokud nosíte obvod příliš velký, prsa "visí" na ramenou, ramínka se zařezávají do ramen a zvyšuje se pocit únavy.

 

Jak poznám, že obvod podprsenky je pro mne příliš velký?

  • zvednete-li ruce nad hlavu, prsa Vám utečou spodem pod kosticemi;
  • vsunete-li bez problému dva i více prstů pod přední část podprsenky v místě, kde se spojují kostice;
  • pokud Vás často bolí ramena, která musí nést váhu prsou (váhu poprsí by správně měl nést právě obvod podprsenky);
  • podprsenka Vám vzadu vyjíždí nahoru mezi lopatky nebo dokonce za krk
  • když obvod zapnuté podprsenky natáhnete, nesmí se natáhnout víc než maximálně na dva-tři prsty

 

    

 

PŘÍLIŠ MALÉ KOŠÍČKY

Neméně rozšířeným nešvarem v našich končinách je příliš malý objem košíčků. Tuto chybu vidíte dnes a denně v ulicích - stačí jen zaměřit pozornost a všimnete si na mnohých ženách efektu "dvojích prsou" - prsa jsou jakoby podrsenkou přepůlená a nad podprsenkou se tvoří viditelné "boule". Správně zvolená podprsenka má dostatečně hluboké košíčky a není nutné ji během dne neustále upravovat.

 

 

 Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.